Medarbetare

Anna AnderssonAnna Andersson Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 85 Epost: anna.r.andersson@slu.seSkicka epost Mer information
Johan BlomquistJohan Blomquist Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 89 Epost: johan.blomquist@slu.seSkicka epost Mer information
Mark BradyMark Brady Docent Telefonnummer: 040 41 50 05 Epost: mark.brady@slu.seSkicka epost Mer information
Hyung-sik ChoiHyung-sik Choi Fil Dr Telefonnummer: 018 67 18 52 Epost: hyungsik.choi@slu.seSkicka epost Mer information
Anna Kristina EdenbrandtAnna Kristina Edenbrandt Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 90 Epost: anna.edenbrandt@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Cecilia HammarlundCecilia Hammarlund Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 91 Epost: cecilia.hammarlund@slu.seSkicka epost Mer information
Lisa HöglindLisa Höglind Ekon mag Telefonnummer: 018 67 17 74 Epost: lisa.hoglind@slu.seSkicka epost Mer information
Sören HöjgårdSören Höjgård Docent Telefonnummer: 046 222 07 93 Epost: soren.hojgard@slu.seSkicka epost Mer information
Torbjörn JanssonTorbjörn Jansson Fil Dr Telefonnummer: 018 67 17 88 Epost: torbjorn.jansson@slu.seSkicka epost Mer information
Helena JohanssonHelena Johansson Fil Dr Telefonnummer: 070 969 59 00 Epost: helena.johansson@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Christian JörgensenChristian Jörgensen Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 88 Epost: christian.jorgensen@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Kerstin KarlénKerstin Karlén Ekon mag Telefonnummer: 046 2220782 Epost: kerstin.karlen@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Cecilia LarssonCecilia Larsson Ekon Mag Telefonnummer: 046 222 07 82 Epost: cecilia.larsson@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Ida LovénIda Lovén Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 98 Epost: ida.loven@slu.seSkicka epost Mer information
Gordana Manevska-TasevskaGordana Manevska-Tasevska Fil Dr Telefonnummer: 018 67 17 24
Telefonnummer: 0739 235 308
Epost: gordana.tasevska@slu.seSkicka epost Mer information
Martin NordinMartin Nordin Docent Telefonnummer: 046 222 07 90 Epost: martin.nordin@nek.lu.seSkicka epost Mer information
Ida NordinIda Nordin Ekon mag Telefonnummer: 018 67 17 61 Epost: ida.nordin@slu.se Skicka epost Mer information
Jonas NordströmJonas Nordström Docent Telefonnummer: 046 222 07 82 Epost: jonas.nordstrom@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Ewa RabinowiczEwa Rabinowicz Professor em. Telefonnummer: 046 222 07 83 Epost: ewa.rabinowicz@slu.seSkicka epost Mer information
Kristian SundströmKristian Sundström Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 86 Epost: kristian.sundstrom@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information
Staffan WaldoStaffan Waldo Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 92 Epost: staffan.waldo@slu.seSkicka epost Mer information
Fredrik WilhelmssonFredrik Wilhelmsson Fil Dr Telefonnummer: 046 222 07 96 Epost: fredrik.wilhelmsson@agrifood.lu.seSkicka epost Mer information

Beställ publikationer

Många av AgriFoods publikationer kan beställas kostnadsfritt och med fri leverans.

Länk till samtliga beställningsbara publikationer

Prenumerera på nyheter

Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på våra nyheter. Det finns två alternativ:

Via epost

Via RSS

Din beställning

Se din varukorg